Ev Temizliği

Bu hizmetler genel olarak hafta içi (pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma) günleri (18:00 - 20:00) saatleri arası yapılmaktadır tercih edildiğinde aynı hizmet sabahları (07:00 - 09:00) saatleri arası da yapılabilir.

Günlük temizliğe ilave olarak yapılan işler varsa balkon temizlenir, tavanlar kontrol edilerek örümcek ağları
temizlenir camlar kapılar silinir.

Koltuklar vakumlanır ve kirlilik derecesine göre yıkanır perdeler cinsine uygun şekilde temizlenir havalandırma
ünitelerinin temizlik ve bakımı yapılır.

Ofis Temizliği

Her yıl ofisler kirli olduğu yada yeterince temizlenmediği için farkında olmadan yüzlerce insan hastalanıyor, bazıları kronik sonuçlar doğuruyor yada ofisten aldığı mikrobu eve taşıyor.

Uzmanlara göre Ev ve Ofis Temizliğinde öncelikli sebeplerinden biri, ofis ortamlarında ayakkabı ile dışarıdan ofise gelen toz yada mikroplardır.

Zamanla bu mikroplar ofis ortamında toza dönüşür ve çalışanların hasta olmasına sebebiyet verir yada direnci yüksek vücutlarda problem olmaya bilir ama bu evde yaşayanlar için yada gelecekte problem olmayacağı anlamına gelmez.

Gelişmiş toplumlarda öncelikli hizmet olarak gösterilen temizlik, maalesef ülkemizde listenin en sonlarındadır, ayrıca Profesyonel olmayan kişilerce yapılan ve yapılması yönünde talep gören bir hizmettir.

Ofis temizliği konusunda bilinmesi gerekenler;
Temizlik şirketinden uzman bir kişinin ofisinizin temizliği ve neler yapılacağı konusunda bir ekspertiz hizmeti alınmasıdır.
Gelecek kişi ofisinizi inceledikten sonra neyin ne zaman temizleneceğine, hangi periyotlarda olacağına karar vermesi ve bunu size raporlaması gerekir.

Cantem Temizlik ofis temizliğinde uzmanlaşmış profesyonel ekibiyle her zaman hizmete hazırdır.

 

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe cam temizlik veya cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cephe cam temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır.

Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır.

Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. 

Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SSK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

Sonuçta unutmayalım ki garantisi olmayan hiçbir hizmetin ikinci bir şansı olmaz! .

Dış cephe alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Cephenizin periyodik (sürekli) temizlik silimi konusunda sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz…

Cantem Temizlik Şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
 

 

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik aşaması bitmiş ve kullanım aşamasında önce ince ve detaylı olarak biz bu hizmeti siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla hizmet vermeyi arzuluyoruz.

İnşaat temizliği Hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve İnşaat sonrası temizlik, tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

Merdiven Arası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik aşaması bitmiş ve kullanım aşamasında önce ince ve detaylı olarak biz bu hizmeti siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımızla hizmet vermeyi arzuluyoruz.

İnşaat temizliği Hizmetimiz yine siz değerli müşterilerimizin hayallerini kurduğu ortamı sağlamak amacıyla vermiş olduğumuz temizlik hizmetlerimizden biridir. Temizlik işimizin ilk aşamasında gelmektedir.

Daha önce hiç oturulmamış bir mekanın ve İnşaat sonrası temizlik, tadilat görmüş alanın temizliğinde doğru hijyeni uygulamak gerekmektedir. Bu nedenle temizlik esnasında kullanılacak olan temizlik ürünlerimiz (TSE) standartlarına uygun olup uygulandığı bölgede temizleme esnasında hassas yüzeylere zarar vermez.

Camii ve Okul Temizliği

Okul Temizliği

Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin hijyenik bir ortamda eğitilmesi konusunda son derece titiz bir çalışma yürüten ekibimizle eğitim kurumları temizliğinde hizmete hazırdır. 

Camii / İbadethane

İnancımızın gereklerini yerine getirdiğimiz ve iç huzurumuzu sağladığımız ibadethanelerimizin temizliği konusunda deneyimli personelimizle hizmete hazırız.
Eşsiz bir tarihin üzerinde yaşadığımız önemli bir gerçektir. Tarihi ve kutsal mekânların ziyaret sirkülasyonu dikkate alınarak her zaman temiz ve hijyenik olması önemlidir.
Bu bilinçle hareket eden Cam-Tem Temizlik, hem tarihi mekânların hem de kutsal mekânların temizliğini sistemli ve profesyonel bir anlayış ile yapmaktadır.

Villa Temizliği

Dairelere göre çok daha geniş bir yüz ölçüme, daha kaliteli malzemeye ve lüks detaylara sahip olan villaların temizliği de son derece önem arz etmekte, eşyalara zarar vermeden kusursuz ve hızlı geçen bir süreç için işinde uzman ve alanında deneyimli oldukları kadar, karakter ve kişiliği ile de güvenilir olan şahsiyet ve firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. 

Sektöründe gerek kalitesi gerekse müşteri odaklı hizmet anlayışı ile lider isimlerden birisi olan, uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteriyor olmanın yanı sıra, yüzlerce müşteri portföyü ve güçlü referansları ile de iddiası bulunan kuruluşumuz, insan sağlığına zarar vermeyen ve endüstriyel donanımlarla desteklenen malzemeleri ve işinde profesyonel çalışanları ile Avrupa normlarında İstanbul Villa temizliği sağlamaktadır

Banka Temizliği

Banka temizliklerini her kesimden insanın ziyaret ettiği ve yoğun kullanılan yerler olması ve faaliyet alanı nedeniyle ekstra bir özenle seçilen personel aracılığıyla sağlanmaktayız.

Ülkemizin en prestijli ve gelişmiş kuruluşlarından bir tanesi olan, tasarım, temizlik ve görünümü ile de göz dolduran bankaların, gereksinimi olan temizlik hizmetlerini veren firmamız,  dosyaların, bilgisayarların, mobilyaların ve yüzeylerin temizlenmesinde profesyonel çalışanları ve modern temizlik malzemeleri ile etkili rol oynamaktadır.

Görünümü ve temizliği ile her zaman mükemmel ve kusursuz olması gereken bu kuruluşlar için kurumsal destek veren, modern donanımları ve profesyonel ekip ruhu ile hijyenik ve düzenli ortamlara imzasını atan firmamız, Banka Temizliği Şirketleri arasında lider ve öncü bir yapıya sahiptir.

Hastane Temizliği

 

Şifa için kapısı çalınan alanlar olup aynı zaman da mikrop ve bakterilerin kol gezdiği en belirgin adresler arasında yer alan hastaneler, temizlik ve hijyenine en çok dikkat edilmesi gereken alanların başında gelmektedir.

Hem hasta hem hasta yakınları hem de hastane personelinin olası salgın ve zararlı mikroplardan korunabilmesinin, nekaat döneminde buluna hastaların enfeksiyon ve bakterilere maruz kalmadan bir an önce toparlanarak iyileşebilmesi için son derece elzem olan hastane hijyeninin sağlanmasında mesai harcayan isimlerden bir tanesi olan firmamız, Hastane Temizliği Firmaları İstanbul içerisinde çalışma disiplini ve kalitesi ile hep ön planda yer almaktadır.

Asla hata ve ihmali kabul etmeyen, hastalık ve salgın konusunda büyük risk alanı oluşturan bu binaların A dan Z ye her noktasının temizliği ile ayrı ayrı ilgilenen, gerek kullandığı makine gerekse temizlik kimyasalları ile her alan için farklı temizlik çözümleri geliştiren kuruluşumuz, yüz de yüz hijyen ve dezenfektasyonu sağlanmış alanları kullanımınıza sunar. 

Poliklinik, klinik, ameliyathane, tuvalet, laboratuar ve bina içerisinde yer her bölümü, genel özellik ve hassasiyetlerine göre itinalı bir şekilde temizleyen, güler yüzlü ve disiplinli çalışmaları ile girdiği her alanda memnuniyet yaratan firmamız, Hastane Temizleme Şirketleri Şanlıurfa alanında bu yönleri ile rakip tanımamaktadır. 

Son derece büyük binalardan oluşan ve onlarca farklı detayı üzerinde barındırıp hijyeninin sağlanması son derece zorlu olan bu alanların sağlıklı bir şekilde temizleyerek her zorluğun üstesinden gelebilecek yeterliliğe ve kapasiteye sahip olan kuruluşumuz, çalışanlarını seçerken gösterdiği titizlik, kullanılacak malzemenin birici sınıf ve insan sağlığına zararı minimum olanlardan seçilmesi ve kullandığı modern yöntemlerle farkını ve kalitesini ortaya koymakta, insan sağlığının ne denli önemli olduğu bilinci ile attığı her adımı büyük bir titizlik ve özveri ile atmaktadır.

Fuar/Kongre Temizliği

 

Fuar açılışı öncesi fuar alanının tamamının temizliği (stand içleri dahil) ve fuar süresince tüm dolaşım alanlarının temizliği Can-Tem Temizlik tarafından başarıyla yapılmaktadır, size temiz bir şekilde sunmaktayız.

Stantların haricinde ortak alanların temizliği endüstriyel (ıslak su haznesi olan) Elektrik süpürgesi ile yapılmaktadır.

Süpürme işleminden sonra su haznesine su ve hoş koku veren Bemol marka ürün ile kirli hava sirkülâsyonu sağlanmaktadır.

Hollerde olan duvardan duvara halılar ise endüstriyel makine ile yıkanıp, endüstriyel ıslak çeker vakum ile kirli suyun tahliyesi yapılmaktadır.

 

Havuz Temizliği

 

Temizlik açısından dikkat edilmesi gereken en önemli mekanlardan birisi de havuzlardır. Havuz temizliğinin sezon içinde yapılması gerektiği kadar sezon sonunda da yapılması gerekir.

Çünkü uzmanlar tarafından havuzların kışın suyunun tamamen boşaltılılıp kapatılmaması tavsiye edilmektedir. Uzun süre kullanılacak olan havuzların sterilliğinin ve devamlılığının korunması için bu temizliklerin mutlaka yapılması gerekir.

Firmamız olarak havuzunuzu ve denge tankınızı gerekli kimyasallar ve profesyonel ekibimiz ile temizlemekteyiz. Sezon içinde gelen talebe göre haftalık ve aylık temizlikleri yapmaktayız. Temizliği gerçekleştirdikten sonra havuz suyunun gerekli sterilizasyonu sağlanır ve size teslim edilir. Ayrıca sezon sonunda havuzların kapatılmaması gerektiğini, motorun ve ekipmanların bu ölü sezonda zarara uğradıklarını siz değerli müşterilerimize hatırlatarak, sezon sonunda da sizlerin hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Uzman ekibimiz ve kaliteli malzemelerimizle size sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fabrika Temizliği

Alışveriş Merkezi Temizliği

Site ve Konut Temizliği

Zemin Temizliği

Otopark Temizliği

Yangın Sonrası Temizlik

Bina Temizliği

Zemin Cilalama

Kimyasal Temizlik Hizmetleri

Bahçe Bakın Hizmetleri

Endüstriyel Temizlik Hizmetleri

Kurumsal Bina Temizliği